• Konkursy aniołkowe rozstrzygnięte!

• W naszej szkole przed świętami zostały zorganizowane 2 konkursy z aniołkami w roli głównej. Pierwszy, „Klasowy konkurs aniołkowy”, skierowany był dla klas IV-VIII; polegał na przygotowaniu przez każdą z klas postaci aniołka w sposób ciekawy, oryginalny i pomysłowy, wykorzystując dowolną technikę i materiał dekoracyjny.

Jury - składające się z nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów - wybrało najpiękniejsze z nich. Ocenie podlegały: oryginalność i pomysłowość, wkład pracy oraz wrażenie ogólne.

I miejsce - klasa VIa

II miejsce – klasa VIIIa

III miejsce - klasa VIIa

Drugi konkurs aniołkowy przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Polegał na wykonaniu aniołka dowolną techniką z wykorzystaniem różnych materiałów konstrukcyjnych.

I miejsce – Wiktoria Sajdak

II miejsce – Kacper Boczar

III miejsce – Milan Walaszczyk

Zimowo-świąteczna gazetka- szkolny konkurs!

W grudniu przed świętami w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs  na gazetkę i stroik o tematyce świątecznej. Czteroosobowe jury oceniało oryginalność i pomysłowość przy wykonywaniu pracy, wykorzystanie różnych technik i estetykę wykonania. Uczniowie klas IV-VIII musieli po lekcjach przygotować wystrój klas dzięki czemu stworzyli świąteczne dekoracje w klasach.

Wyniki konkursu:

I miejsce – VIa i VIII a   (dwie klasy uzyskały taką samą liczbę punktów)

II miejsce – klasa VII b

III miejsce - klasa VII a

Dziękujemy wszystkim klasom i uczestnikom za udział w konkursach. Zostaną oni nagrodzeni dyplomami,  bonami na niepytanie i drobnymi upominkami.

• Zdalne nauczanie

• Szanowni Państwo

Przypominamy, że od poniedziałku, 20 grudnia 2021 roku do 9 stycznia 2022 roku zawieszone zostają zajęcia stacjonarne w szkole podstawowej. W tym okresie nauczanie odbywać się będzie w formie zdalnej na takich samych zasadach, jak miało to miejsce wcześniej (tj. zajęcia prowadzone będą ze wszystkich przedmiotów bezpośrednio z nauczycielem z wykorzystaniem platformy Zoom). Lekcje odbywają się wg planu zajęć. Do lekcji najprościej dołączyć przez dziennik elektroniczny klikając w terminarzu w link „dołącz” na zaplanowanej lekcji

.