• Talenciaki

• Zachęcamy do wspierania nas w akcji „Szkoły pełne talentów”Jeśli robicie Państwo zakupy w sieciach „Lidl” to za każde wydane 50 zł (w tym przynajmniej jedno warzywo lub owoc) otrzymacie „talenciaka”, którego można przekazać wybranej szkole

.Zachęcamy, by wybierali Państwo Szkołę Podstawową nr 12 Klient może przypisać zgromadzone Talenciaki do wybranych szkół w następujący sposób::1. Skanując aparatem swojego smartfona kod QR znajdujący się na odwrocie Talenciaka, wybrać Placówkę Oświatową beneficjenta i przypisać do niej Talenciaka.2. Wchodząc na stronę Kampanii lidl.pl/Szkoly w przeglądarce internetowej wybrać żądaną Placówkę Oświatową po przekierowaniu na szkoly.lidl.pl , przepisać kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku, a następnie przypisać Talenciak do Placówki Oświatowej będącej beneficjentem Talenciaka.3. W przypadku problemów technicznych z przypisaniem Talenciaka do wybranej Placówki Oświatowej, Klient ma prawo skorzystać z pomocy infolinii pod nr+48 22 262 99 00 w godzinach od 8:00 do 16:00.4. Umieścić Talenciaka w fizycznej formie w specjalnie przygotowanych do tego celu pojemnikach usytuowanych w danej Placówce Oświatowej (np. w sekretariacie)Szczegóły akcji na stronie:  https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469Z góry dziękujemy wszystkim, którzy przekażą „talenciaki” dla nas!Jeśli uda się nam uzbierać odpowiednią ilość wymienimy je na pomoce lub sprzęt dla szkoły.

Obszar załączników