• Szkolny Konkurs Recytatorski " Powitajmy Maleńkiego"

• W dniu 19 grudnia 2022r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs  Recytatorski " Powitajmy Maleńkiego". Uczniowie klas 1-3 zaprezentowali przygotowane przez siebie utwory o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem. Wszyscy uczestnicy pięknie recytowali swoje wiersze.

Jury miało wielki problem , żeby wyłonić najlepszych. Tak więc nagrodzeni zostali:
            1 miejsce- Franciszek Kłosowicz z klasy 1 B
            2 miejsce- Wojciech Kosiorowski z klasy 1 B
            3 miejsce- Wiktoria Kosiorowska z klasy 3B
            Jury przyznało też wyróżnienia dla Szymona Krygowskiego z klasy 1 A, Nadii Bury z klasy 2 A, oraz Eleny Giery z klasy 3 A.
            Składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

• Obrazki do spektaklu teatralnego w klasie III b

• W listopadzie uczniowie klasy III B w ramach projektu edukacyjnego ,,Z kulturą mi do twarzy realizowali zadanie ,, Z wizytą w teatrze.  Po spektaklu uczniowie wykonali ilustracje  plastyczne , które zamieścili na wystawie. Przygotowali również stroje  różnych bajkowych postaci.

• Andrzejki w klasie III a

• "Jesteśmy tacy sami"

• W dniu 26.10.2022 roku w klasie IIIA zostały przeprowadzone zajęcia na temat osób z niepełnosprawnościami zatytułowane " Jesteśmy tacy sami". Temat ten opracowany został w ramach realizacji Projektu Edukacyjnego " Z kulturą mi do twarzy".

Uczniowie obejrzeli dwa filmy: " Osoby z niepełnosprawnościami" oraz "Tolerancja". Na ich podstawie została przeprowadzona rozmowa kierowana pytaniami m.in. " Jak traktować osoby z niepełnosprawnościami", " Z jakimi trudnościami takie osoby mierzą się na co dzień". Odbyła się też :"burza mózgów" z próbą odpowiedzi na pytania " co nas łączy, a co dzieli". Na koniec uczniowie wykonali prace plastyczne, które przedstawiały ich pomysły jak pomóc osobom z niepełnosprawnościami i jak budować " mosty" życzliwości , tolerancji i otwartości.