• Zapraszamy na obiady w stołówce szkolnej

• FIRMA A & M CATERING ZAPRASZA DO SKORZYSTANIA

Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ SP12 2023/24ROK

• OBIAD W ABONAMENCIE MINIMUM 14DNI (ZUPA+ II DANIE)DLA DZIECI TO CENA 13ZŁ
            • OBIAD BEZ ABONAMENTU DLA DZIECI TO 14ZŁ
            • ZUPA 5ZŁ
            • II DANIE 9,00ZŁ
            • OBIAD (ZUPA+ II DANIE) DUŻA PORCJA 16ZŁ

OPŁATA ABONAMENT ZA LUTY 2023R

20 DNI X 13ZŁ=260 ZŁ PŁATNE DO 15 LUTEGO 2023 ROK

NR KONTA DO WPŁATY M BANK

7866 0893  1911 4020 0400 0031 02

PHG A & M CATERING (PROSZĘ O WPISANIE IMIENIA I NAZWISKA DZIECKA, KLASĘ, MIESIĄC ORAZ ILOŚĆ OBIADÓW

OBIADY ,KTÓRE BĘDĄ WYKUPIONE W DANYM MIESIĄCU ,A NIE WYKORZYSTANE BĘDĄ ODPISANE W KOLEJNYM MIESIĄCU.

WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYKUPIENIA JAKI I ODPISÓW OBIADÓW

POD NR.TELEFONU 608 055 201

• Dzień Babci i Dziadka

• 12 stycznia 2023 r. uczniowie klasy II A na spotkaniu, które odbyło się w szkołe, przedstawili przygotowane przez siebie jasełka swoim rodzicom.Jasełka połączone byly z Dniem Babci i Dziadka. Po misterium bożonarodzeniowym były wiersze skierowane do Babć i Dziadków oraz gorące słowa przekazane przez ucznia klasy VII . Póżniej dzieci wręczyły Im własnoręcznie wykonane laurki i portrety.Widać było radość zebranych oraz duże wzruszenie.Na zakończenie spotkania był również słodki poczęstunek.

• Bezpieczne ferie 2023

• Od 16 stycznia w naszym województwie rozpoczną się zimowe ferie. Jest to bez wątpienia czas odpoczynku i beztroskiej zabawy, ale związane są z nim też pewne zagrożenia, których należy się wystrzegać. Pamiętajmy - zdrowy rozsądek i odpowiedzialność pozwoli uniknąć nieszczęśliwych zdarzeń.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie oraz Uczniowie, przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

• Jasełka

• 22 grudnia uczniowie klasy II A przedstawili  uczniom  z klas I-III przygotowane przez siebie jasełka.Było to przedświąteczne spotkanie wprowadzające w nastrój Bożego Narodzenia. Mali aktorzy starali się wiernie odtworzyć swoje role .Przedstawieniu towarzyszył też śpiew kolęd i piosenek o tematyce świątecznej.

• Wigilia w klasie II A

• 21 grudnia w klasie II A odbylo się uroczyste spotkanie wigilijne z udziałem rodziców i Pana Dyrektora.Spotkanie rozpoczęło  się odczytaniem fragmentu z Pisma Świętego.Później była wspólna modlitwa, wiersze o tematyce świątecznej  w wykonaniu kilku  uczniów  oraz życzenia i łamanie się opłatkiem.Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek.Było też wspólne śpiewanie kolęd i mile rozmowy przy stole.

• Projekt edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy".

• !4 grudnia  2022 r.uczniowie klasy  II A wykonali ostatnie , trzecie już zadanie w ramach międzynarodowego  projektu "Z kulturą mi do twarzy".Było to zadanie "Magia uliczek".Z przygotowanych wcześniej zdjęć przedstawiających najpiękniejsze zakątki Krosna  stworzono album.Album znajduje się w klasie.

• Mikołajki w klasie II A

• 5 grudnia w klasie II A był św.Mikołaj.Zanim  rozdał prezenty uczniowie zaspiewali piosenkę "Mikołaj" oraz potwierdzili , że przez cały rok byli grzeczni i dobrze się uczyli.Upominki sprawiły dzieciom dużo radości a Mikołaj obiecał wrócić znów za rok.