LP
|
Imię i nazwisko nauczyciela
|
Godziny dostępności
|
Koło1
|
Koło 2
|
-
|
Grażyna Ambros-Wodzińska
|
środa 6.50-7.50 s.203
|
koło matemat.-pon.l.5 s.203
|
x
|
-
|
Magdalena Machnik
|
wt 14.00-15.00, s.207
|
środa 12.30-13.20
sala 109 (koło techniczne dzieci świetlicowe)
|
x
|
-
|
Agnieszka Mrozek
|
poniedziałek 12.35 - 13.05 s.106 ( rodzice)
piątek 7.20 - 7.50 s.106
( uczniowie)
|
Koło przygotowujące do E8 kl.8 a
czw. 7.10 - 7.55,s.211
|
x
|
-
|
Iwona Pelczar
|
Środa 7.25 - 7.55 - konsultacje dla ucznia sala 106
czwartek 9.00-9.30 dla rodzica świetlica 05
|
koło muzyczne - chór klasy 1-6, pon. l.6
sala 103
|
koło muzyczne - chór klasy 1-3, środa l.6
sala 103
|
-
|
Natalia Gałowicz-Ginter
|
Środa 7.20-7.50
(dla uczniów) s.102
Czwartek 12.00-12.30
(dla rodziców)
pokój nauczycielski
|
koło wyrównawcze/potrafię więcej- środa l.5, s.102
|
x
|
-
|
Mariola Rodycz
|
czwartek 14.00-15.00, p.215
|
Wolontariat- piątek 13.30-14.30
|
x
|
-
|
Maria Maślanka
|
piątek, 12.35-13.35, sala 103
|
Koło czytelnicze/ wyrównawcze, piątek 11.45-12.30
|
x
|
-
|
Katarzyna Świątek-Pytlarz
|
Konsultacje (uczeń) Piątek 7.25 -7.55 sala 107
Konsultacje(rodzic)poniedziałek 11.00-11.30-pokój nauczycielski
|
Koło j.angielskiego kl 7
środa 7.15-8.00
sala 107
|
X
|
-
|
Jan Sieniawski
|
pierwsza i trzecia środa miesiąca 13.25 - 14.25
pokój nauczycielski
|
koło historyczne kl. 6, co drugi tydzień, piątek 11.45-12.30,
sala 210 a
|
|
-
|
Katarzyna Szmyd
|
piątek 12.00 - 13.00 pokój nauczycielski
|
zaj. wyrównawcze kl. Ia,
s.205, poniedziałek 12.30 - 13.15
|
|
-
|
Anna Penar
|
pt 14.10 - 15.10 (pokój nauczycielski lub 110)
|
koło czwartek l. 7 s.110
|
|
-
|
Dorota Godek
|
piątek 13:25-14:25 pokój nauczycielski
|
koło geograficzne przygotowujące do konkursu wtorek l.8 14:10- 14: 50 s.107
|
|
-
|
Bernadeta Dziadosz
|
poniedziałek 7:20-7:50 s. 107 (uczniowie)
poniedziałek 12:00-12:30 pokój nauczycielski (rodzice)
|
koło teatralne dla kl.5a
poniedziałek l.6 s.109
|
|
-
|
Katarzyna Zajdel
|
Wtorek 14.15-15.15
hala sportowa (pokój nauczycieli wf)
|
Środa 11.30-12.30 zajęcia z elementami gimnastyki korekcyjnej dla dziewczynek
|
Środa 14.15-15.00
zajęcia sportowe dla dziewczynek
|
-
|
Renata Trznadel
|
pt 13.25 - 14:25
s. 109
|
koło matematyczne
pt. l.6 sala 109
|
x
|
-
|
Lucyna Świerad
|
czwartek 13.30 - 14.30
pokój nauczycielski
|
koło teatralne kl.5b
śr. l.7 sala 106
|
przygotowanie do E8
kl.8 śr.l.8 sala 211
|
-
|
Aneta Sługocka
|
Środa 13.45 - 14.45
pokój nauczycielski
|
zajęcia wyrównawcze piątek l.5, sala 210a
|
|
-
|
Marzena Gruchlik
|
Środa 12.30-13.20 s.204
|
koło wyrównawcze/koło matematyczne kl 1b czwartek l.6 s. 204
|
|
- Ś
|
Mariusz Świerad
|
wt. 14.00 - 15.00
s. 211 lub gabinet wicedyrektora
|
|
|
-
|
Rodycz Ireneusz
|
wtorek 14.15-15.15 hala sportowa (pokój WF)
|
Środa 14.15-15.00
hala sportowa
|
|
-
|
Magdalena Jasłowska
|
pn. 6.50- 7.50 s. 202
|
koło matematyczne
kl 3b piątek 13.30- 14.15 sala 005
|
|
-
|
Barbara Stanek
|
wtorek, 14.00-15.00,
biblioteka
|
piątek, 13.30-14.15,
świetlica (sala 002)
|
|
-
|
Małgorzata Kowalska
|
poniedziałek 12.30-13.30
pokój nauczycielski
|
gry i zabawy zuchowe kl.1-3
piątek l.6
|
|
-
|
Dariusz Sałata
|
Pn 14.15 - 15.15
pierwszy poniedziałek miesiąca - w razie dyżuru w pogotowiu rat. - drugi poniedziałek mca.
(sala 211)
|
|
|
-
|
Michał Szubra
|
pn 14.15 - 15.15
|
|
|
-
|
Katarzyna Przybyłowicz - Ciszewska
|
środa 13.30 - 14.30 pokój nauczycielski (1 i 3 środa miesiąca)
|
|
|
-
|
Stanisław Urbowicz
|
Piątek 14.15 - 15.15
(gabinet dyrektora)
|
|
|
-
|
Marta Frydrych
|
Pierwszy czwartek miesiąca 15.00 - 16.00
|
|
|
29.
|
Marta Kędra
|
Pierwszy wtorek miesiąca
13.40 - 14.40
|
|
|
-
|
Monika Zimmermann
|
wtorek 15.15 - 15. 45
|
|
|
31 |
Ewelina Zagórska |
środa l.6
|
koło j. angielskiego czwartek 13.30 |
|