• Podręczniki

        • Klasa I

          Podręczniki

          1.Elementarz Odkrywców – podręcznik zintegrowany (4 części) – Nowa Era

          2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

          3.Język angielski- „New English Adventure”- podręcznik (poziom 1) - Pearson

          Ćwiczenia

          1.Elementarz Odkrywców (4 części) – Nowa Era

          2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

          3.Elementarz Odkrywców (Dzień Odkrywców)- Nowa Era

          4.Elementarz Odkrywców (zeszyt do kaligrafii)- Nowa Era

          5.Język angielski – „New English Adventure” (poziom 1)- Pearson

          6.Elementarz Odkrywców (zeszyt do kaligrafii matematycznej)- Nowa Era

          7.Elementarz Odkrywców (muzyka)- Nowa Era

          8.Elementarz Odkrywców (informatyka)- Nowa Era

          Klasa II

          Podręczniki

          1.Elementarz Odkrywców – podręcznik zintegrowany (4 części)- Nowa Era

          2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

          3.New English Adventure- podręcznik (poziom 2)- Pearson

          Ćwiczenia

          1.Elementarz Odkrywców (4 części)- Nowa Era

          2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

          3.Elementarz Odkrywców (muzyka)- Nowa Era

          4.Elementarz Odkrywców (informatyka)- Nowa Era

          5.Język angielski – „New English Adventure” (poziom 2)- Pearson

          6.Elementarz Odkrywców (potyczki ortograficzne)- Nowa Era

          Klasa III

          Podręczniki

          1.Elementarz Odkrywców (4 części)- Nowa Era

          2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

          3.Język angielski- „New English Adventure” (poziom 3)- Pearson

          Ćwiczenia

          1.Elementarz Odkrywców (potyczki ortograficzne)- Nowa Era

          2.Elementarz Odkrywców (informatyka)- Nowa Era

          3.Elementarz Odkrywców (muzyka)- Nowa Era

          4.Elementarz Odkrywców – 4 części- Nowa Era

          5.Elementarz Odkrywców- matematyka (2 części)- Nowa Era

          6.Język angielski- „New English Adventure” (poziom 3)- Pearson (?)

          Klasa IV

          Podręczniki

          1.Technika (WSIP)- Ewa Bubak, Ewa Królicka, Marcin Duda. ”Technika na co dzień” (WSIP), nr ewidencyjny 850/2/2017,  Karta rowerowa – „Bądź bezpieczny na drodze” (WSIP), nr ewidencyjny 850/1/2017;

          2.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Agnieszka Samulska, Mirosław Wyczółkowski; nr ewid. 807/1/2017.

          3.Przyroda (WSIP)- Ewa Gromek, Ewa Kłos, Wawrzyniec Kafta, Ewa Laskowska, Andrzej Melson;

           nr ewid. 893/2017.

          4.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”- Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz; nr ewid. 907/1/2017.

          5.Historia (WSIP)- Wojciech Kalwat, Małgorzata Lis; nr ewid. 882/1/2017.

          6.Muzyka (Nowa Era) „Lekcja muzyki”- Monika Gromek, Grażyna Kilbach; nr ewid. 852/1/2017.

          7.Matematyka (GWO) „Matematyka 4 z plusem”- Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki; nr ewid. 780/1/2017.

          1. Plastyka (Nowa Era) „Do dzieła”- Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, nr ewid. 903/1/2017.

          9.Język angielski „English Class” (Pearson) Students Book A1, Sandy Zervas, Catherine Bright, Arek Tkacz.

          Ćwiczenia

          1.Matematyka (GWO) „Matematyka z plusem – wersja C, Małgorzata Dobrowolska, Stanisław Wojtan, Piotr Zarzycki.

          2.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”, Anna Klimowicz, Joanna Ginter, Krystyna Brząkalik.

          3.Język angielski (Pearson), Liz Kilbey, Catherine Bright – workbook- A1.

          Klasa V

          Podręczniki

          1.Informatyka (WSIP), Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Agnieszka Samulska, Mirosław Wyczółkowski; nr ewid. 807/2/2018.

          2.Matematyka (GWO) „Matematyka z plusem”, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki; nr ewid. 780/2/2018.

          3.Biologia „Puls życia” (Nowa Era)- Marian Sęktas, Joanna Stawarz; nr ewid. 844/1/2018.

          4.Historia (WSIP), Krzysztof Kowalewski, Igor Kąkolewski, Anita Płumińska- Mieloch; nr ewid. 882/2/2018.

          5.Język polski (Nowa Era)- „Nowe Słowa na start!”, Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz; nr ewid. 907/2/2018.

          6.Muzyka „Lekcja muzyki” (Nowa Era), Monika Gronek, Grażyna Kilbach; nr ewid. 852/2/2018.

          7.Plastyka (Nowa Era) „Do dzieła” – Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, nr ewid. 903/2/2018.

          8.Język angielski (Pearson)- Jayne Croxford, Graham Fruen, Arek Tkacz; Students Book A1+.

          9.Geografia (WSIP)- Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, Arkadiusz Głowacz; nr ewid. 890/1/2018.

          Ćwiczenia

          1.Język polski „Nowe Słowa na start!” (Nowa Era)- Agnieszka Marcinkiewicz, Joanna Ginter.

          2.Historia (WSIP) – Anita Plumińska- Mieloch (tylko klasa V a).

          3.Geografia (WSIP)- Mariola Barzyńska, Małgorzata Smoręda, Izabela Szewczyk (tylko klasa Vb).

          4.Matematyka „Matematyka z plusem- wersja C (GWO)- Zofia Bolałek, Małgorzata Dobrowolska, Adam Mysior, Stanisław Wojtan, Piotr Zarzycki.

          Klasa VI

          Podręczniki

          1.Historia (WSIP)- Igor Kąkolewski, Anna Plumińska-Mieloch, nr. ewid. 882/3/2019.

          2.Język angielski (Pearson)- „English Class”, Sandy Zervas, Catrine Bright, Arek Tkacz, Students Book A2.

          3.Muzyka „Lekcja muzyki” (Nowa Era)- Monika Gromek, Grażyna Kilbach, nr ewid. 852/3/2019.

          4.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO)- Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki, nr. ewid. 780/3/2019.

          5.Plastyka „Do dzieła” (Nowa Era)- Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, nr ewid. 903/3/2018.

          6.Język polski „Nowe Słowa na start!” (Nowa Era)- Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz, nr ewid. 907/3/2019.

          7.Biologia „Puls życia” (Nowa Era)- Joanna Stawarz, nr ewid. 844/2/2019.

          8.Geografia (WSIP)- Agnieszka Lechowicz,, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, Arkadiusz Głowacz, nr ewid. 890/2/2019.

          9.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Agnieszka Samulska, Mirosław Wyczółkowski, nr ewid. 807/3/2019.

          Ćwiczenia

          1.Historia (WSIP)- Anita Plumińska- Mieloch (tylko klasa VI b).

          2.Geografia (WSIP)- Mariola Barzyńska, Małgorzata Smoręda, Izabela Szewczyk (tylko klasa VI a).

          3.Język angielski (Pearson)- Jennifer Heath and Catherine Bright, Workbook A2.

          4.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO) – wersja C, Zofia Balałek, Agnieszka Demby, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Aneta Sokołowska, Piotr Zarzycki.

          5.Język polski „Nowe Słowa na start!”(Nowa Era) - Agnieszka Marcinkiewicz, Joanna Kuchta.

          KLASA VII A

          Podręczniki

          1.Chemia „Chemia Nowej Ery” (Nowa Era)- Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin, nr. ewid. 785/1/2017.

          2.Plastyka „Do dzieła!” (Nowa Era)- Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak, nr. ewid. 903/4/2017.

          3.Język angielski- „English Class” (Pearson)- Lynda Edward, Workbook A2+.

          4.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Mirosław Wyczółkowski, nr ewid. 807/4/2017.

          5.Muzyka „Lekcja muzyki” (Nowa Era)- Monika Gromek, Grażyna Kilbach, nr ewid. 852/4/2017.

          6.Język niemiecki „Aktion Deutsch” (WSIP)- Przemysław Gębal, Lena Biedroń, nr ewid. 799/1/2017.

          7.Język polski (Nowa Era)- „Nowe Słowa na start!”- Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc, Agnieszka Gorzałczyńska- Mróz, nr. ewid. 907/4/2017.

          8.Geografia (WSIP)- Arkadiusz Głowacz, Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, nr. ewid. 890/3/2017.

          9.Fizyka (WSIP) „Świat fizyki”- Barbara Sagnowska, Maria Rozenbajgier, Danuta Szot-Gawlik, Małgorzata Godlewska, nr. ewid. 821/1/2017.

          10.Biologia (Nowa Era) „Puls życia”- Małgorzata Jefimow, nr ewid. 844/4/2017.

          11.Wiedza o społeczeństwie (Nowa Era) „Dziś i jutro”, Iwona Janicka, Arkadiusz Janicki, Aleksandra Kucia- Maćkowska, Tomasz Maćkowski, nr ewid. 874/2017.

          12.Historia (WSIP)- Igor Kąkolewski, Krzysztof Kowalewski, Anita Plumińska-Mieloch, nr. ewid. 882/4/2017.

          13.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO)- Praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej, nr ewid. 780/4/2017.

          Ćwiczenia

          1.Język angielski (Pearson) Lynda Edwards, Workbook A2+.

          2.Matematyka (GWO) – Jacek Lech.

          3.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”- Joanna Kuchta, Małgorzata Ginter, Joanna Kościerzyńska.

          4.Geografia (WSIP)- Mariola Borzyńska, Małgorzata Smoręda, Izabela Szewczyk.

          KLASA VIII

          Podręczniki

          1.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Mirosław Wyczółkowski, nr ewid. 807/5/2018.

          2.Biologia (Nowa Era)- Beata Sagan, Andrzej Boczarski, Marian Sęktas, nr ewid. 844/3/2018.

          3.Chemia „Chemia Nowej Ery” (Nowa Era)- Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin, nr ewid. 785/2/2018.

          4.Język niemiecki (WSIP) „Aktion Deutsch”- Potapowicz Anna, nr ewid. 799/2/2017.

          5.Geografia (WSIP)- Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, Arkadiusz Głowacz, nr ewid. 890/4/2018.

          6.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO), praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej, nr ewid. 780/5/2018.

          7.Edukacja dla bezpieczeństwa (Nowa Era)- Jarosław Słoma, nr ewid. 846/2017.

          8.Historia (WSIP)- Wojciech Kalwat, Piotr Szlanta, Andrzej Zawistowski, nr ewid. 882/5/2018.

          9.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”- Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc, Agnieszka Gorzałczyńska- Mróz, nr ewid. 907/5/2018.

          10.Język angielski (MacMillan) – repetytorium ósmoklasisty- Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles, nr ewid. 925/2018.

          11.Fizyka (WSIP) „Świat fizyki”- Barbara Sagnowska, Maria Rozenbajgier, Danuta Szot-Gawlik, Małgorzata Godlewska, nr ewid. 821/2/2018.

          Ćwiczenia

          1.Język angielski (MacMillan)- Anita Lewicka, Arek Tkacz, Anna Rzeźnik, A2+/B1.

          2.Język polski „Nowe Słowa na start!” (Nowa Era)- Joanna Kuchta, Małgorzata Ginter, Joanna Kościerzyńska.

          3.Historia (WSIP)- Marcin Markowicz, Olga Pytlińska-Markowicz.